Комутатор Cisco Catalyst 2960-X (WS-C2960X-48TD-L)

код товару: 104216
Доставка Самовивіз - безкоштовно
Кур'єром по Харкову - 70 грн.
Новою Поштою, Укрпоштою за тарифами служб доставки

Оплата Готівкою
Післяплатою
Visa, MasterCard
Безготівкова (з ПДВ / без ПДВ)

Гарантія Офіційна гарантія 12 міс.
Обмін/Повернення протягом 14 днів
103 464 грн.
Немає в наявності
Остання ціна
на 24.10.2019
Подивитися інші моделі →
Порти 1000 Мбіт/сек
48 port
Швидкість передачі даних
10000 Мбіт/сек

Характеристики

Виробник Cisco
Модель Catalyst 2960-X
Код виробника (WS-C2960X-48TD-L)
Порти 1000 Мбіт/сек 48 port
Порти SFP 2 x 10 Gb SFP+
Можливість установки в стійку є
Швидкість передачі даних 10000 Мбіт/сек
QoS так
MAC Address Table 4K
Буфер Flash пам'ять 64 МБ; DRAM 512 МБ
Індикатори Живлення, для кожного з портів: Activity/Link
Матеріал корпусу Метал
Управління Консольний порт, Web-інтерфейс, Підтримка Telnet, Підтримка SNMP
Відповідність стандартам IEEE 802.1 D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1 p CoS Prioritization IEEE 802.1 Q VLAN IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 X IEEE 802.1 ab (LLDP) IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 af and IEEE 802.3 at IEEE 802.3 ah (100BASE-X single/multimode fiber only) IEEE 802.3 x повний дуплекс на порти 10BASE-T, 100BASE-TX та 1000BASE-T IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3 u 100BASE-TX IEEE 802.3 ab 1000BASE-T IEEE 802.3 z 1000BASE-X RMON I and II standards SNMP v1, v2c, and v3 IEEE 802.3 az IEEE 802.3 ae 10 Gigabit Ethernet IEEE 802.1 ax
Розміри (ширина х висота х глибина) 445 x 45 x 279 мм
Вага 4000 гр
Додатково - LAN Lite (Layer 2) - Монтаж в 19" стійку, 1U, фіксований - підтримка стека відсутня

* Характеристики та комплектація Cisco Catalyst 2960-X (WS-C2960X-48TD-L) можуть змінюватися виробником без повідомлення.

Відгуки

Отзывов нет.

Доставка по Україні

Доставка Новою поштою

Доставка здійснюється на Вашу адресу або на склад у Вашому місті. Вартість доставки по тарифам Нової Пошти.

При отриманні обов'язково перевіряйте цілісність товару!

Доставка Укрпоштою

Доставка здійснюється на Вашу адресу або на склад у Вашому місті. Вартість доставки по тарифам команії "Укрпошта"

При отриманні обов'язково перевіряйте цілісність товару!

Варіанти оплати при доставці по Україні

Доставка по Харкову

Вартість доставки по Харкову - безкоштовно. При доставці кур'єр передає вам всі необхідні документи. Підйом великогабаритної техніки на поверх оплачується окремо.

Варіанти оплати при доставці по Харкову

Самовивіз

Забрати замовлення можна з офісу за адресою м Харків, вул. Тобольська 42, оф. 101. Товар переміщається в офіс після узгодження замовлення з менеджером.

Варіанти оплати під час самовивозу


Детальніше про Оплату →

Детальніше про Доставку →

Схожі товари

На цей товар знижка надається всім зареєстрованим користувачам.

Щоб отримати знижку, Вам необхідно:

1. Зареєструватися на нашому сайті (якщо Ви ще не зареєстровані);
2. Ввійти як користувач;
3. Оформити замовлення зі знижкою.

Зверніть увагу, при покупці зі знижкою акційна пропозиція "Безкоштовна доставка" не діє.

Детальніше про дисконтну програму →